Meie traditsiooniline mihklilaat toimus 29.09 lasteaia õuealal. Igal rühmal oli oma müügilett, kus lapsevanemad kaupa müüsid. Laat avati ühise tantsu ja lauluga laululaval, seejärel said kõik laadalised minna pannukaid ostma, sportmänge mängima, loteriid ja muud head paremat kaema.
Täname kõiki lapsi, kes olid toredaid meisterdusi meisterdanud, mida laadal müüdi. Täname kõiki õpetajaid ja loomulikult lapsevanemaid, kes on kindlasti ühed parimad!























