Pääsusilma tegemised detsembris

Teist adventi käisime tähistamas Puhja kirikus, kus lapsed laulsid jõululaule. Tegemist on ilusa traditsioonilise üritusega, kuhu nii suured kui väikesed alati rõõmuga lähevad.

Pääsusilma lastel käisid külas päkapikud. Küll need vahvad sellid alles trallitasid akna taga. Pildusid lund ja vedasid enda järel rasket kelku kingikoormaga. Iga rühm sai päkapikkudelt piparkoogitaina ja erinevaid glasuure. Päkapikud olid kingikotti lisanud lastele heade soovidega kirja.

Traditsiooniliselt käidi kaunistamas Puhja jõulukuuske, kuhu iga rühm enda meisterdatud ehteid viis.

Kaunist, lumist jõuluaega!