Eesti perearstide selts jagas sotsiaalmeedias «kümme käsku» seoses uue koroonaviiruse Covid-19 levikuga. https://tervis.postimees.ee/6910168/perearstide-kumme-kasku-seoses-koroonaviirusega-millal-kutsuda-kiirabi